Logo Pracuj.pl

Asystent ds. biurowo-handlowych

Globtrak Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja spraw administracyjno-biurowych
  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Współpraca z firmami/instytucjami zewnętrznymi realizującymi zlecone usługi na rzecz biura
  • Dbanie o porządek i wizerunek biura, organizację przestrzeni biurowej
  • Nadzór nad stanem zapasów materiałów biurowych/spożywczych
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych, opieka nad gośćmi firmy
  • Sporządzanie pism urzędowych
  • Wykonywanie bieżących spraw zleconych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy biurowej – min. 1 rok
  • Bardzo dobrze rozwinięty poziom umiejętności analitycznych oraz logicznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i decyzyjność
  • Lojalność oraz gotowość do związania się z organizacją na dłużej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Możliwość zapisania się do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w różnorodnym środowisku biznesowym
  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Globtrak Polska Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firma działająca w branży IT i nowych technologii poszukuje do swojego zespołu osoby odpowiedzialnej za działania administracyjno-biurowe.

Globtrak Polska to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów, wykorzystując modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej. Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.

Misja Globtrak Polska

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

Asystent ds. biurowo-handlowych, Kielce