Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Brokerskiej Obsługi Ubezpieczeń (Reinsurance)

Aon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aon Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Brokera i innych członków zespołu w realizacji codziennych zadań
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów
  • Administrowanie korespondencją i dokumentacją, praca z danymi w systemach, raportowanie.
  • Profesjonalna współpraca na poziomie zadań administracyjnych z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz zagranicznymi biurami Aon.

Nasze wymagania

  • Sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań.
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.
  • Orientacja na realizację zadań/celów oraz inicjatywa w działaniu.
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy

To oferujemy

  • Możliwość pracy dla wiodącego brokera reasekuracyjnego I poznania dynamicznie rozwijającego się sektora finansowego
  • Stały międzynarodowy i lokalny program szkoleniowy oraz wsparcie przy zdawaniu egzaminu na brokera reasekuracyjnego.
  • Doskonalenie umiejętności zarządzania klientami i negocjacji
  • Stawiamy wellbeing pracowników na pierwszym miejscu – oferujemy m.in. darmowy dostęp do konsultacji ze specjalistami zdrowia psychicznego, dodatkowe dni wolne i wiele innych.
  • Mamy najlepszą opiekę medyczną na rynku, łącznie z darmową opieką dentystyczną.
  • Oferujemy bogaty pakiet benefitów - m.in. preferencyjne oferty ubezpieczenia, platforma kafeteryjna i wiele innych.
  • Cenimy naszych pracowników wdrażając liczne programy doceniające ich zaangażowanie i pracę.
  • Różnorodność i inkluzywność to podstawa naszej kultury organizacyjnej.
  • Znajdziesz u nas wiele wewnętrznych możliwości rozwoju, szkolenia oraz indywidualny plan rozwoju.
  • Lubimy się integrować i spotykać poza pracą, np. wspólnie wspierając akcje charytatywne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Ponad 72 tys. osób, 500 biur, w ponad 120 krajach to Aon Corporation, który od 2014 roku jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. Roczne przychody firmy oscylują na poziomie 12 mld USD. W Polsce Aon działa od 1992 roku i ma pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe. Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym.

Asystent ds. Brokerskiej Obsługi Ubezpieczeń (Reinsurance), Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa