Oferta pracy

Asystent ds. Celnych

CANPACK GroupO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata, który dołączy do naszego zespołu jako:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa celna międzynarodowych transakcji handlowych a w szczególności:
    • Dokonywanie zgłoszeń celnych zarówno w imporcie jak i eksporcie,
    • Koordynacja formalności związanych z uzyskiwaniem świadectw celnych,
    • Uczestnictwo w postępowaniach wszczętych przez Urząd Celny,
    • Administracja obiegiem dokumentów wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
  • Znajomość jęzka angielskiego na poziomie B2,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera – środowisko MS Office,
  • Skrupulatność i terminowość,
  • Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, Multisport, ZFŚS),
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń.
Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk "Aplikuj"
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy