Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. celnych

  • Warszawa, Raszyn (pow. pruszkowski), Wypędy (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TNT Express należy do FedEx Express, jednej z największych firm kurierskich na świecie. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek i frachtów. Dzięki największej na świecie linii lotniczej cargo FedEx Express i bezkonkurencyjnej europejskiej sieci drogowej TNT, dostarczamy przesyłki do ponad 220 krajów i terytoriów.
    top

    Międzynarodowa firma kurierska oferuje pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Raszyn (pow. pruszkowski), Wypędy (pow. pruszkowski)

    Główne zadania:

    • Kompletowanie dokumentacji w celu zapewnienia odprawy celnej w transporcie międzynarodowym
    • Wsparcie klienta biznesowego w zakresie przygotowania dokumentacji
    • Komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim z klientami i oddziałami TNT w celu pozyskania brakujących dokumentów do odprawy celnej
    • Wprowadzanie niezbędnych informacji i statusów przesyłek celnych do systemu informatycznego
    • Terminowe i rzetelne raportowanie

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości obsługi komputera
    • Systematyczności i dobrej organizacji czasu pracy
    • Umiejętności pracy wielozadaniowej

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej, prestiżowej Firmie, cieszącej się uznaniem oraz szacunkiem klientów i należącej do liderów w branży
    • Dostarczenie wiedzy z zakresu realizacji transportu międzynarodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i przygotowanie do pracy agenta celnego
    • Umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do platformy MultiBenefit/ Multisport

    Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV klikając: