Asystent ds. Części Zamiennych (magazyn części zamiennych serwisu)

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Składowa 3

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zapytań od klientów

  • przygotowanie oraz monitoring ofert na części zamienne oraz przeglądy

  • obsługa sklepu internetowego (zapytania, oferty, sprzedaż)

  • obsługa klienta wewnętrznego (serwisantów)

  • realizacja zamówień na potrzeby serwisu

  • składanie zapytań ofertowych do dostawców, kontakt z dostawcami

  • zapewnienie prawidłowego poziomu zapasów w magazynie

  • przyjęcia asortymentu do magazynu

  • wysyłka i odbiór przesyłek części zamiennych

  • kompletacja i ewidencja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze: serwis, obsługa klienta, magazyn

  • zmysł techniczny, zainteresowania techniką

  • wysoka komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniu

  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz wysoka motywacja do pracy

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii „B”

To oferujemy

  • możliwość poznania nowoczesnej firmy, która służy Klientom w opracowaniu i wdrażaniu optymalnych koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz produkcyjnej

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

PROMAG S.A. (www.promag.pl), to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy