Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. dokumentacji projektowej

"ATUM ENERGY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji PV w programie PV SOL

  • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej do zakładów energetycznych

  • współpraca z ekipami instalatorskimi

  • współpraca z doradcami handlowymi i doradztwo w zakresie doboru instalacji

  • kontrola dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • projektowanie instalacji elektrycznych

  • wsparcie pracy biura w zakresie bieżących spraw administracyjnych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie techniczne, jesteś dokładny, lubisz analizować dane, ale też masz swoje pomysły i nie boisz się o nich mówić

  • z otwartością podchodzisz do budowania relacji – lubisz ludzi i czerpiesz przyjemność ze współpracy z innymi

  • tworzenie i formatowanie dokumentów w programach pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) to dla Ciebie „bułka z masłem”

  • masz aktualne prawo jazdy kat. B (i czynnie z niego korzystasz)

  • posiadasz umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • szukasz długofalowej współpracy, w pełnym energii (nie tylko słonecznej) Zespole

  • masz znajomość podstaw elektryki ogólnobudowalnej

  • mile widziane doświadczenie w branży OZE

  • mile widziana umiejętność pracy w AUTO CAD

  • mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • przyjmiemy Cię serdecznie i wprowadzimy we wszystkie zagadnienia pracy w naszym Zespole

  • podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin – cały etat (biuro działa od pon. do pt.)

  • szeroko otworzymy przed Tobą drzwi do zawodowego rozwoju w prężnie rozwijającej się branży energii odnawialnej

  • wesprzemy Cię szkoleniami w obszarach do doskonalenia

  • damy Ci narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

O nas

Atum Energy Sp. z o.o. to zgrany zespół, który czerpie satysfakcję ze wspólnej pracy w branży energii odnawialnej. Skutecznie pomagamy naszym Klientom oszczędzać dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, a jednocześnie dbać o środowisko. Pracujemy zarówno z firmami, sektorem publicznym i Klientami indywidualnymi doradzając najlepsze z możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.

www.atumenergy.pl