Asystent ds. Dokumentacji w dziale Badań i Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pharmacy Laboratories s.c.

Praca w dobrej - rozpoznawalnej w branży - firmie produkującej suplementy diety, dermokosmetyki i wyroby medyczne sprzedawane poprzez apteki w całej Polsce i innych krajach. Firma działa i produkuje swoje wyroby w oparciu o system zarządzania jakością ISO i GMP certyfikowany przez akredytowaną jednostkę TUV Nord.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca będzie polegała na nadzorowaniu aktualności i zgodności z prawem dokumentacji i produkowanych na podstawie tej dokumentacji produktów: suplementów diety,  kosmetyków i wyrobów medycznych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie certyfikatów jakości, wykonywania analiz jakościowych produktów, bieżącą współpracę z laboratorium, dostawcami i odbiorcami firmy.

Nowa osoba będzie miała kontakt z dokumentacją produktów eksportowych oraz uczestniczyła w zagranicznych imprezach targowych, stąd wymagana jest biegła(!) znajomość (w mowie i piśmie) minimum języka angielskiego.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel lub analogiczny
  • umiejętność logicznego myślenia, w tym biegłe wykonywanie podstawowych zadań matematycznych (wyliczanie ilości surowca wg. receptury, itp.)
  • szybkie uczenie się nowych programów komputerowych
  • tzw. "lekkie pióro" (poprawna polszczyzna, ortografia i interpunkcja)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • skrupulatność i rzetelność w pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w dziale R&D, Kontroli Jakości, Dokumentacji Technicznej, Rejestracji, Laboratorium lub na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub kosmetycznej
  • umiejętność sporządzania ocen bezpieczeństwa kosmetyków
  • doświadczenie, zainteresowania lub edukacja związana z kosmetykami i/lub żywieniem, zielarstwem, kosmetykami, medycyną, farmacją, itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.