Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Dokumentowania Procedur Administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Tworzenie procedur i dokumentów opisujących wewnętrzne procesy firmy (obszar Administracji i Procurementu)
    • Udział w spotkaniach z klientem wewnętrznym, przygotowywanie notatek i wniosków dla uczestników spotkań
    • Tworzenie instrukcji dla użytkowników oraz prowadzenie szkoleń
    • Weryfikacja nowych rozwiązań w systemie Microsoft Dynamics AX z wymaganiami oczekiwanymi przez biznes (Administracja i Procurement); weryfikacja przygotowanych instrukcji
    • Wsparcie testów: udział w testowaniu rozwiązań oraz tworzenie przypadków użycia
    • Definiowanie nowych wymagań dla obszaru administracji i Procurementu
    • Tworzenie procedur w obszarze Administracji i Procurementu, w tym procedur jakościowych
    • Bieżące wsparcie pracowników działu Administracji i Procurementu

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów – mile widziane kierunki humanistyczne : polonistyka, dziennikarstwo, lingwistyka
    • Umiejętność sprawnego pisania oraz redagowania tekstów poparta doświadczeniem w tym zakresie
    • Bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
    • Kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści
    • Umiejętność słuchania, podzielność uwagi
    • Pozytywne usposobienie i podejście do realizacji zadań i obowiązków
    • Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy
    • Umiejętność współpracy z różnymi zespołami, działami, oddziałami
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność
    • Duża chęć do podejmowania własnych inicjatyw w pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole
    • Dobra znajomość Microsoft Word
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

    [email protected]

    wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773857" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773857" /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3773857"