Oferta pracy

Asystent ds. dotacji

SUBITO DOTACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie i studiów wykonalności/biznesplanów na potrzeby aplikowania o dofinansowanie ze środków zewnętrznych – w szczególności w obszarach: działalność B+R i inwestycje w przedsiębiorstwach, ochrona zdrowia, kultura, infrastruktura publiczna, ochrona środowiska,

  • rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE za pośrednictwem systemu SL2014, w tym współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne,

  • wsparcie działań sprzedażowych firmy w zakresie ofertowania oraz aktualizacji strony internetowej,

  • bieżące monitorowanie dostępnych źródeł finansowania z funduszy unijnych dla projektów możliwych do zrealizowania przez klienta o danym profilu,

  • wstępna analiza i ocena planowanych i realizowanych projektów inwestycyjnych pod kątem otrzymania wsparcia z funduszy unijnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • duża dokładność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie,

  • lekkie pióro.

Mile widziane

  • doświadczenie związane z pozyskiwaniem/rozliczaniem dofinansowania ze środków UE,

  • umiejętność przygotowywania pism urzędowych,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowania,

  • pakiet szkoleń wewnętrznych w zakresie opracowywania dokumentacji aplikacyjnej oraz rozliczania projektów,

  • uczestnictwo w interesujących projektach dot. infrastruktury publicznej (pracując z nami dokładasz cegiełkę np. do budowy i remontu domów kultury, wyposażenia szkół czy rewitalizacji przestrzeni publicznej, z których korzystają wszyscy),

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

SUBITO DOTACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Subito Dotacje Sp. z o. o. (kontynuator marki Subito Advising) specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla jednostek samorządu terytorialnego, szpitali, instytucji kultury oraz przedsiębiorstw. W związku z rozwojem firmy, budową nowej marki Subito Dotacje, a także nadchodzącym otwarciem funduszy UE na lata 2021-2027, poszukujemy nowych członków Zespołu.

Przewiń do profilu firmy