Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. e-commerce

HEWEA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy doradców klientów i realizacji zamówień

  • Przygotowanie produktów do wystawienia na stronach internetowych i Marketplace (wykonywanie zdjęć, obróbka graficzna, teksty, ceny)

  • Monitorowanie cen rynkowych produktów,

  • Dostosowywanie cen sprzedaży dla rynków zagranicznych.

  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedażowej,

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań dla sprzedaży internetowej,

  • Kontrola połączeń systemu magazynowego z Marketplace,

  • Sprawdzanie statystyk i przygotowywanie raportów przy pomocy narzędzi Google Analytics,

  • Znajdowanie i usuwanie błędów na stronach internetowych i w Marketplace’ach,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,

  • Wiedza z zakresu e-commerce,

  • Sumienność, zdolności organizacyjne oraz analityczne,

  • Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość w zakresie HTML, SEO, PPC,

  • Znajomość programów Enova, Adobe Photoshop, BaseLinker, Google Ads, Google Analytics.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w niekorporacyjnej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pracę w młodym, dynamicznym 4- osobowym zespole.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na zasadach działalności gospodarczej (praca od 8-16)

  • Opiekę zdrowotną (po okresie próbnym)

HEWEA sp. z o.o.

HEWEA sp. z o.o. jest polską firmą z centralą w Bykowie k/Wrocławia.

Od 30 lat działamy w branży samochodów użytkowych. Jako wyłączny importer sprowadzamy produkty renomowanych światowych producentów, dzięki czemu jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców ciężkich żurawi hydraulicznych, siłowników hydraulicznych i urządzeń hakowych, a także liderem sprzedaży elementów nadwozi.

Przewiń do profilu firmy