Oferta pracy

Asystent ds e-commerce z językiem niemieckim

Max & Mrau Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie aukcji na niemieckich serwisach marketplace

  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego

  • Uzupełnianie opisów i nazw produktów

  • Uzupełnianie wagi i parametrów towaru

  • Weryfikacja cen

  • Wystawieniu oferty do sprzedaży

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność tworzenia logicznych i atrakcyjnych opisów produktów

  • status studenta

  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce

To oferujemy

  • umowę zlecenie

  • współpracę hybrydową- docelowo po 3 miesiącach wdrożenia możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze

  • możliwość poznania sprawnie działającego sklepu internetowego od podstaw

  • współpracę z fajnymi ludźmi, od których wiele się nauczysz:)

  • pyszną kawę z ekspresu :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Max & Mrau to platforma sprzedażowa dla opiekunów zwierząt domowych. Sklep internetowy maxandmrau.pl oferuje szeroki asortyment produktów dla zwierząt i ich właścicieli – akcesoria, karmy, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

Na portalu znajduje się również sekcja edukacyjna z artykułami oraz poradami ekspertów dotyczącymi opieki nad zwierzętami i dbania o ich zdrowie.

Sklep Max & Mrau jest prowadzony przez Max & Mrau Sp. Z o. o. – spółkę wchodzącą w skład Pelion S.A. Obecnie sklep Max & Mrau jest jednym z 10 największych e-commerce zoologicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy