Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. eksportu

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

    Nova Trading S.A. to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

    Nova Trading S.A. prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiał.

    Poszukujemy sumiennej, dokładnej i komunikatywnej osoby do pracy w Dziale Eksportu – Południe w Jaworznie przy ul. Rozwojowej na stanowisko:

    ASYSTENT DS. EXPORTU
    Miejsce pracy: Jaworzno

    Oferujemy ciekawą pracę w pełnym etacie, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet benefitów.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w bieżącej obsłudze klientów, kontakty telefoniczne i e-mailowe, sporządzanie zleceń produkcyjnych w systemie oraz innych dokumentów eksportowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości języka czeskiego
    • znajomości języka angielskiego
    • wykształcenia min. średniego
    • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta
    • umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymania dobrych relacji z klientami
    • doskonałej organizacji pracy oraz chęci współpracy w zespole
    • zaangażowania przy wykonywaniu swoich obowiązków
    • wysokiej kultury osobistej
    • znajomości pakietu Microsoft Office
    • znajomość rynku stali nierdzewnej i aluminium będzie dodatkowym atutem

    Dołącz do firmy z przyszłością.

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz referencje klikając w przycisk:

    Odpowiemy na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )