Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Asystent ds. Ewidencji Magazynowej

Amplus Sp. z o.o.

  • Prandocin-Iły (pow. krakowski)

    Prandocin-Iły (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów magazynowych (wydania zewnętrzne, przesunięcia międzymagazynowe, etc.)

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Raportowanie stwierdzonych różnic w stanach magazynowych

  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta

  • Wystawianie dokumentów transportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min Zasadnicze – mile widziane średnie

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym;

  • Badanie sanitarno-epidemiologiczne.

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, dynamika działania, praca w zespole, dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu Symfonia ERP Handel

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy