Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. fakturowania

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Asystent ds. Fakturowania
    Workplace: Katowice
    ED/KAT/FV

    Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie faktur do systemu
    • Analiza poprawności danych na fakturach
    • Bieżące raportowanie

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów i księgowości
    • Wykształcenie kierunkowe finanse i rachunkowość - mile widziane
    • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Mile widziane doświadczenie w firmie z obszaru SSC/BPO
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność w działaniu
    • Dokładność

    Oferujemy:

    • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wykorzystywania obcego języka na co dzień
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy (8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
    • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, talony żywieniowe i inne)
    • Pyszną kawę z expressu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.