Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. fakturowania z językiem niemieckim

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli znasz biegle język niemiecki i jesteś osobą, która chce postawić swoje pierwsze kroki w obszarze finansów i księgowości w międzynarodowej i stabilnej korporacji związanej z branżą IT, aplikuj jeszcze dziś!

    Nr ref.: /42/03/2018/JS/10034
    Łódź
    obowiązki:
    • administracja faktur oraz ich przyjmowanie
    • praca z programem SAP
    • przygotowywanie regularnych raportów związanych z działem zobowiązań
    • zadania ad hoc
    • przetwarzanie płatności i dbanie o terminowe płatności
    wymagania:
    • biegła znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny
    • komunikatywny język angielski
    • wskazane wykształcenie w obszarze finansów, ekonomii, ewentualnie kursy związane z księgowością lub pierwsze doświadczenie w tej dziedzinie (staże, praktyki, stanowiska asystenckie)
    • sumienność, skrupulatność, uwaga do detali
    • dobre analityczne umiejętności
    • dostępność na pełen etat
    • mile widziana znajomość programów księgowych, w tym SAP
    oferujemy:
    • wynagrodzenie w wysokości do 5500 zł brutto (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata)
    • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, a do tego zniżki do restauracji i sklepów mieszczących się w Łodzi, kursy językowe, ubezpieczenie na życie, i wiele innych)
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • bardzo dobrą lokalizację firmy w centrum miasta w nowoczesnym biurowcu
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47