Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. finansowo-księgowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENT
    ds. finansowo-księgowych
    Miejsce pracy: Warszawa
    EMMERSON REALTY S.A.

    Emmerson Realty S.A. od 25 lat jest liderem na polskim rynku nieruchomości.
    Jako firma o doskonałej znajomości rynku oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę
    i wysokie standardy usług.

    OPIS STANOWISKA

    • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
    • weryfikacja wprowadzonych danych w systemie księgowym
    • pomoc w ewidencji operacji gospodarczych
    • tworzenie raportów z zakresu spraw finansowo-księgowych
    • udział w monitorowaniu należności i uzgadnianiu sald z kontrahentami
    • archiwizacja dokumentów księgowych

    WYMAGANIA

    • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub w trakcie nauki
    • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości
    • ogólna znajomość zagadnień finansowych i operacyjnych z zakresu księgowości
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • mile widziana znajomość programu Symfonia
    • umiejętność tworzenia raportów i analiz
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
    • wysoki poziom dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • chęć nauki i rozwoju

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę pracy
    bottom