Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Finansowo-Księgowych z j. francuskim

VISION WARSAW Sp. z o.o.O firmie

VISION WARSAW Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentów księgowych,

  • wprowadzanie przelewów do realizacji,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie kont rozrachunkowych odbiorców i dostawców,

  • sporządzanie zestawień i statystyk,

  • rozliczanie i księgowanie rozrachunków z pracownikami,

  • pozostałe prace administracyjne w dziale finansowym.

Nasze wymagania

  • gotowości do praktycznej nauki pracy w dziale finansowo-księgowym,

  • znajomości języka francuskiego co najmniej na poziomie B1 (warunek konieczny),

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

  • zdolności analitycznych,

  • doskonałej organizacji czasu pracy,

  • samodzielności, odpowiedzialności i rzetelności,

  • wykształcenia kierunkowego lub statusu studenta (finanse/rachunkowość).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (studentom możemy zaoferować umowę zlecenia),

  • możliwość szkoleń, rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • pracę w dynamicznym zespole w biurze znajdującym się w centrum Warszawy,

  • stały kontakt z językami obcymi,

  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna