Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Finansowych

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)
    Region: kujawsko-pomorskie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (ekonomiczne)
    • min rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość ustawy o rachunkowości
    • biegłość w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • mile widziana znajomość programu Comarch Optima
    • komunikatywność i współdziałanie
    • zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:

    • dekretowanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych (faktur sprzedaży i zakupu, dowodów magazynowych, poleceń księgowania itp.)
    • przygotowywanie rozliczeń z kontrahentami i pracownikami
    • przygotowywanie przelewów bankowych
    • rozliczanie wyjazdów służbowych
    • księgowanie dokumentów kasowych i bankowych
    • ścisła współpraca z biurem rachunkowym
    • pomoc w zamknięciu miesięcznych okresów sprawozdawczych, zamknięciu roku obrotowego, przygotowywaniu danych dla audytów
    • bieżący udział w inwentaryzacjach wszystkich magazynów i środków trwałych oraz nadzór i wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych
    • przygotowywanie raportów
    • nadzór nad dokumentami firmowymi i ich obiegiem
    • bieżąca obsługa biura

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • pakiet MultiSport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"