Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. handlowo – technicznych

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

Tubes International Sp. z o.o.

Bystra 15A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca przy komputerze (sporządzanie ofert handlowych, obsługa zapytań ofertowych)

  • kontakt telefoniczny i korespondencja mailowa z dostawcami zagranicznymi

  • wizyty handlowe u klientów

  • nawiązywanie kontaktów i opieka nad klientem

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne

  • preferowane doświadczenie zawodowe w firmach o podobnym profilu działalności (hydraulika siłowa, pneumatyka, zaopatrzenie techniczne przemysłu)

  • znajomość rysunku technicznego

  • wiedza techniczna (przeliczanie jednostek miar, podstawy materiałowe, mechanika maszyn i urządzeń, itp.)

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • biegła znajomość języka angielskiego (powyżej poziomu B2)

  • biegła znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość programu SAP/IFS

  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność budowania pozytywnych i stałych relacji z klientami

  • umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiety medyczne na umowę na czas nieokreślony

  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy