Asystent ds. handlowo – technicznych

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Tubes International jest firmą handlowo-produkcyjną dostarczającą węże, złącza i gotowe przewody dla wszystkich dziedzin przemysłu (np. chemicznego, petrochemicznego, spożywczego, farmaceutycznego). Sprzedawane przez nas produkty wymagają precyzyjnego doboru do warunków pracy, w szczególności do medium (substancji), do których mają być zastosowane. Dobór dokonywany jest na podstawie danych producenta, ogólnie dostępnej literatury dotyczącej charakterystyk substancji kontaktujących się z produktami oraz charakterystyk materiałowych węży i złączy. Uwzględniane jest również bogate doświadczenie firmy Tubes International. W celu wzmocnienia zespołu poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Częstochowa, Wrocław

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
  • wizyty handlowe u klientów
  • realizowanie ustalonych planów sprzedażowych,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami,
  • sporządzanie ofert handlowych oraz raportów sprzedażowych,
  • prace warsztatowe i magazynowe
  • współpraca z innymi oddziałami oraz centralą w Poznaniu

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy doradcy technicznego
  • łatwość i swoboda w budowaniu pozytywnych i stałych relacji z klientami,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w programie SAP/IFS

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • trzymiesięczne szkolenie wstępne w Poznaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego (możliwość awansu na stanowisko specjalisty)
  • dofinansowanie do pakietów sportowych po trzech miesiącach od zatrudnienia
  • pakiet medyczny przy umowie na czas nieokreślony,
  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole
Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj

Z dopiskiem „Asystent ds. handlowo-technicznych – Poznań lub Częstochowa”

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Znajdź nas na Facebooku !

Tubes International Sp. z o. o.
ul. Bystra 15a
61-366 Poznań

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy