Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. handlowych

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.O firmie

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę rynku oraz pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami. Korzystając z profesjonalnego system CRM pracownik ten będzie nawiązywał kontakt z kadrą zarządzającą w firmach produkcyjnych i informował o naszym rozwiązaniu, które umożliwia efektywniejsze i prostsze zarządzanie produkcją. W przypadku wstępnego zainteresowania, osoba ta będzie przekazywać kontakt do naszego Przedstawiciela Handlowego. Jest to bardzo ważna rola w naszej firmie, rozumiemy to i umiemy docenić. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w atmosferze współpracy i wspólnego celu, to po prostu zapraszamy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność i chęć nawiązywania nowych kontaktów

  • Wytrwałość

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Analityczne myślenie w wskazywaniu naszych rozwiązań dla klientów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Motywujący system premii

  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do najnowszej technologii

  • Profesjonalne szkolenia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Pakiet usług lekarskich w Luxmed

  • Dodatkowe bonusy – spotkania integracyjne, materiały e-learningowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • platforma e-learningowa

Firma Aplixcom Solutions (www.aplixcom.pl) tworzy i oferuje autorski system Aplixcom SCADA-MES (www.scada-mes.pl), który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę wyników wydajnościowych i jakościowych.

System APLIXCOM SCADA-MES został wyróżniony nagrodą Produktu Roku czasopisma Control Engineering.

Ze względu na rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w samodzielnym tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z tytułem Asystent ds. handlowych.