Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Handlowych

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie licznych raportów sprzedaży, zestawień, cenników oraz analiza i interpretacja otrzymanych danych,
  • przygotowywanie list produktów promocyjnych,
  • obsługa faktur marketingowych: zbieranie informacji od handlowców, przekazywanie zleceń wystawienia faktur. Ewidencja faktur w cyklach miesięcznym i rocznym,
  • dbałość o prawidłowy obieg i rozliczanie faktur,
  • nadzór nad dokumentacją służbową (przyjmowanie dokumentów, organizacja, segregacja),
  • wsparcie Działu w bieżących działaniach administracyjnych,
  • nadzór nad onboardingiem nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowany kierunek ekonomiczny, zarządzanie lub marketing),
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • skrupulatność i rzetelność w wypełnianiu obowiązków związanych z analizą danych liczbowych oraz tworzeniem raportów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku biznesowym oraz możliwość rozwoju w obszarze handlu,
  • szansę pracy w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Działu Handlowego i będzie odpowiedzialna za wsparcie w zakresie bieżących działań handlowych oraz administracyjnych, w tym nadzorem nad obiegiem dokumentacji służbowej.

Asystent ds. Handlowych, Warszawa