Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Handlowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Asystenta ds. Handlowych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
    • współfinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku biznesowym,
    • szansę pracy w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

    Twoje zadania:

    • opracowywanie raportów, zestawień oraz analiza i interpretacja danych,
    • wsparcie pracowników działu w koordynacji oraz realizacji bieżących zadań organizacyjnych i biurowych,
    • administracja poczty mailowej i tradycyjnej,
    • nadzór nad procesem wdrażania nowych pracowników,
    • nadzór nad dokumentacją służbową (przyjmowanie dokumentów, organizacja, segregacja).

    Wymagania:

    • łatwość analizowania danych liczbowych oraz wyciągania trafnych wniosków,
    • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowany kierunek ekonomiczny, zarządzanie czy marketing),
    • doskonałą umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej,
    • pro aktywną i dynamiczną postawę.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.