Oferta pracy

Asystent ds. handlu i logistyki

Skamex

Skamex

Częstochowska 38

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Poprawne, zgodne z przepisami i interesem Firmy Skamex zamawianie i sprowadzanie towarów z zagranicy w powierzonym obszarze dostawców.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu oraz rozwijanie relacji z dostawcami zagranicznymi,

  • Monitorowanie terminowości dostaw,

  • Optymalizacja stanów magazynowych, kosztów transportu

  • Organizowanie transportów (drogowy, morski, lotniczy) i kontakt z firmami przewozowymi,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesami logistycznymi

  • Kontakt z Agencjami Celnymi.

Nasze wymagania

  • Masz ukończone studia wyższe (preferowane logistyka, ekonomia, zarządzanie, finanse, rachunkowość i pokrewne) lub jesteś tegorocznym absolwentem

  • Posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie to dodatkowym atutem),

  • Jesteś gotów do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Umiesz pracować z MS Excel,

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (telefoniczny i e-mailowy kontakt z kontrahentami)

  • Lubisz podejmować wyzwania i szybko przyswajasz wiedzę,

  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, a przy tym dobrze zorganizowaną.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę biurową, przy której nie groźna Ci będzie monotonia i brak wyzwań,

  • Prywatną Opiekę Medyczną i dofinansowanie do Karty Multisport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Skamex

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

* Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

* Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

* W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

Przewiń do profilu firmy