Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlu międzynarodowego

Browar Stu Mostów Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Długosza 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Browar Stu Mostów Sp. z o.o.

Jana Długosza 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sieci odbiorców międzynarodowych poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów oraz rozwijanie obecnych,

  • bieżąca obsługa obecnych i nowych Klientów – telefoniczna, mailowa, osobista

  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji akcyzowej,

  • zarządzanie ofertą importową oraz jej bieżąca obsługa,

  • działania marketingowe związane z ofertą importowo-eksportową (social media, mailing),

  • tworzenie raportów sprzedażowo-magazynowych,

  • wsparcie działu logistyki w organizacji dostaw,

  • współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz Managerem Logistyki,

  • dbałość o wizerunek marki oraz dobre relacje w miejscach, gdzie jest obecna,

Nasze wymagania

  • utożsamienia z celami piwowarstwa rzemieślniczego we WRCLW i z marką Browaru Stu Mostów,

  • znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację, negocjacje oraz ofertowanie,

  • umiejętności sprzedażowych i rozumienia czym jest zadowolenie Klienta,

  • umiejętności pracy nad realizacją zadań i pracy pod presją czasu,

  • wybitnej umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielności,

  • biegłej znajomości obsługi komputera, Word, Excel,

  • biegłej znajomości obsługi Facebook, Instragram, Untapdd, Ratebeer,

  • umiejętności szybkiego znajdowania informacji w Internecie.

  • inicjatywy i nowych pomysłów, bo rozwijamy się tak szybko właśnie dzięki otwartości na nowe,

  • mile widziana znajomość sektora FMCG oraz piwowarstwa rzemieślniczego,

  • mile widziana znajomość systemów ERP Comarch Optima,

  • doświadczenie w pracy asystenta sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w kreatywnym i doświadczonym zespole, doskonałą atmosferę,

  • uczestniczenia w nowej fali, realne, z możliwością wpływu i współtworzenia marki Browaru

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • zniżki na produkty firmowe (piwo i inne produkty rzemieślnicze)

  • specjalna oferta lunchowa dla pracowników w najlepszym w Polsce według Ratebeer pubie przy browarze,

  • spotkania integracyjne,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • okres próbny 3 miesiące.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Browar Stu Mostów rośnie w siłę. Tak jak cały polski kraft. Kiedy zaczynaliśmy była to walka Dawida z Goliatem. Teraz zmieniliśmy reguły gry. Dziś do Wrocławia przyciągamy najlepszych piwowarów z całego świata, a warzone przez nas piwo wysyłamy na każdy jego zakątek. Szukamy wyjątkowych ludzi, bo czas w jakim przyszło nam działać jest również bardzo wyjątkowy. To nie jest kolejny nabór na kolejnego pracownika. Trwa piwna rewolucja. Jej celem jest przywrócenie konsumentom doskonałego produktu, którym będą mogli się cieszyć. Szukamy ludzi, którzy wierzą, że jest to możliwe.

Przewiń do profilu firmy