Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Handlu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, poszukuje do pracy w swoim oddziale firmy, kandydatów na stanowisko:

    (branża techniczna)
    Miejsce pracy: Warszawa-Błonie
    (nr ref. AHWWA/2018)
    Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą z pozytywną energią,
    interesują Cię zagadnienia techniczne, a dodatkowo chcesz się sprawdzić oraz rozwijać
    w obszarze wsparcia Klienta, to oferta właśnie dla Ciebie.
    Dołącz do najlepszych.

    Zadania

    • obsługa Klientów w Salonie Sprzedaży
    • przygotowywanie ofert w swoim imieniu oraz dla przedstawicieli handlowych
    • realizacja zamówień przy współpracy z handlowcami
    • organizacja logistyki lokalnej (współpraca z firmami transportowymi)
    • zarządzanie dokumentacją handlową, finansową (oferty, zamówienia, faktury)
    • wprowadzanie danych do systemu

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (wsparcie sprzedaży, obsługa Klienta)
    • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych (wysoka komunikatywność)
    • zmysł techniczny oraz zainteresowania techniczne
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • mile widziana znajomość programu AutoCad

    Oferta:

    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    prywatna opieka medyczna Medicover
    ubezpieczenie na życie
    bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

    karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
    wyjazdy integracyjne
    firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilizacji pozycji na rynku
    przyjazna atmosfera i warunki pracy

    ZNAJDŹ NAS:
    opisopisopisopis

    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”