Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. HR - HR Advisor Assistant

  • Brzesko, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach.

    Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata, który dołączy do naszego zespołu HR jako:

    Miejsce pracy: Brzesko

    Dołączając do zespołu HR Grupy CANPACK będziesz wspierać w rozwoju zasobów ludzkich Fabrykę Puszek Napojowych zlokalizowaną w Brzesku.

    Zadania na stanowisku:

    • Wsparcie administracyjne i operacyjne w działaniach rekrutacyjnych, a w szczególności:
      • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnyc
      • selekcja CV
      • aktualizacja systemu rekrutacjnego
      • organizowanie i uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych
      • organizowanie i uczestnictwo w sesjach Assessment Center
    • Udział w wydarzeniach kształtujących wizerunek Pracodawcy (targi pracy, współpraca ze szkołami i uczelniami)
    • Wsparcie administracyjne w procesach szkoleniowych
    • Organizowanie procesów adaptacyjnych dla nowych pracowników
    • Administrowanie procesami HR takimi jak przegląd wynagrodzeń, ocena pracownicza
    • Przetwarzanie dokumentów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
    • Raportowanie i analizy w zakresie HR zgodnie ze standardami Grupy
    Kandydat, którego szukamy:
    • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: ZZL, psychologia
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi programu MS Excel i pozostałych programów pakietu MS Office
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne: dobra organizacja pracy i szybkie dostosowanie się do zmieniających się okoliczności
    • Umiejętność budowania dobrych relacji na wszystkich poziomach w organizacji i poza nią
    • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne
    • Wysoki poziom motywacji i zaangażowania w pracę
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu HRIS lub Workday
    Nasza oferta:
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie roczne
    • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
    • Prywatna opieka medyczna
    • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.canpack.com.