Oferta pracy

Asystent ds. HR

Stowarzyszenie WIOSNA

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych: przygotowywaniu ogłoszeń, preselekcji aplikacji, umawianiu spotkań, przekazywaniu kandydatom informacji zwrotnych

  • Wsparcie HRBP przy planowaniu i realizacji pozostałych procesów HR-owych m.in.: onboarding, szkolenia, oceny pracownicze

  • Realizacja zadań w wybranych projektach z obszaru “miękkiego” HR wdrażanych w całej organizacji

  • Realizacja zadań z zakresu administracji HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: w trakcie studiów z zarządzania zasobami ludzkimi / HR / psychologii / pedagogiki

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy w obszarze rekrutacji

  • Umiejętność: budowania dobrych relacji z ludźmi, komunikacji, pracy w zespole

  • Otwartość na poznawanie i zrozumienie celów oraz specyfiki pracy w NGO

  • Umiejętność pracy w trybie online i dobra organizacja pracy własnej

  • Praca w trybie zdalnym z możliwością pracy z biura w centrum Krakowa w razie potrzeby

  • Znajomość pakietu Office

  • Chęć rozwoju w obszarze HR

  • *Poczucie humoru 😀 😀😀

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w innych obszarach HR (np. szkolenia, administracja HR, wdrożenia pracowników)

  • Nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Znajomość Wiosny i naszych projektów

  • Kompetencje zdobyte podczas realizacji własnego projektu społecznego #CENIMYPROJEKTSPOŁECZNYWCV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w wymiarze ok. 20 godzin tygodniowo, umowa zlecenie

  • Możliwość pracy i rozwoju w wielu obszarach HR w organizacji tj. rekrutacja, onboarding, szkolenia

  • Pracę w zgranym zespole z ludźmi wyjątkowymi i zaangażowanymi - nasza praca nie jest banalna i bywa trudna, ale zawsze możemy na siebie liczyć i z radością wspólnie świętujemy sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy

Do naszego Zespołu HR chcielibyśmy zaprosić osobę będąca wsparciem dla HR Business Partnerów w procesach rekrutacyjnych oraz w projektach z obszaru “miękkiego” HR, wdrażanych w całej organizacji. Poszukujemy osoby, która z pasją podchodzi do pracy, jest samodzielna, dobrze organizuje swoją pracę a jednocześnie umie pracować w zespole.