Logo Pracuj.pl

Asystent ds. HR

KAZAR Group Sp. z o.o.O firmie

KAZAR Group Sp. z o.o.

Chmielna 19

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji do salonów na terenie całego kraju (publikacja ofert pracy oraz selekcja kandydatów)
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Udzielanie informacji zwrotnej kandydatom oraz budowę pozytywnego wizerunku organizacji wśród kandydatów
  • Raportowanie stanu rekrutacji w sieci
  • Udział w bieżących projektach działu HR

Nasze wymagania

  • Zainteresowania obszarem rekrutacji
  • Pierwszych doświadczeń w zakresie rekrutacji (mile widziana praca w branży handlowej)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielności w działaniu
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Łatwości uczenia się

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – zniżki na produkty, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • hybrydowy model pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Asystent ds. HR, Chmielna 19, Śródmieście, Warszawa