Oferta pracy

Asystent ds. HR

KAZAR Group Sp. z o.o.

Chmielna 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji do salonów na terenie całego kraju (publikacja ofert pracy oraz selekcja kandydatów)

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Udzielanie informacji zwrotnej kandydatom oraz budowę pozytywnego wizerunku organizacji wśród kandydatów

  • Raportowanie stanu rekrutacji w sieci

  • Udział w bieżących projektach działu HR

Nasze wymagania

  • Zainteresowania obszarem rekrutacji

  • Pierwszych doświadczeń w zakresie rekrutacji (mile widziana praca w branży handlowej)

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Samodzielności w działaniu

  • Dobrej organizacji czasu pracy

  • Łatwości uczenia się

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – zniżki na produkty, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie

  • elastyczne godziny pracy

  • hybrydowy model pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy