Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. HR

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli lubisz pracę z ludźmi, możesz się pochwalić doświadczeniem z zakresu HR i już wiesz, że jest to dziedzina, w której chcesz osiągnąć poziom ekspercki. A na dodatek chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole i mieć swój wkład w rozwój procesów HR w firmie, która jest liderem w Europie kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet?

    To nasze ogłoszenie jest dla Ciebie

    Pyszne.pl (część Takeaway.com) poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: Support - 11

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
    • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz zmian w warunkach pracy i płacy,
    • Aktualizacja oraz kontrola poprawności danych z obszaru administracji personalnej
    • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji pracowniczej z zewnętrzną firmą kadrową
    • Współpraca z zewnętrznymi agencjami pracy tymczasowej.
    • Koordynowanie i rozliczanie spraw związanych z benefitami pracowniczymi
    • Usprawnianie procesów HR
    • Uczestnictwo projektach rozwojowych z zakresu HR
    • Wsparcie przy organizacji imprez firmowych
    • Dbanie o dobrą atmosferę w firmie

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie, kierunkowe
    • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min poziom B2)
    • Energia i chęci do usprawniania procesów HR
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Dokładność i odpowiedzialność
    • Komunikatywność
    • Pozytywne nastawienie
    • Szacunek do innych osób

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (udział w szkoleniach)
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Imprezy i wyjazdy firmowe
    • Kawa, woda i owoce za darmo
    • Biuro w okolicach rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rybacka 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.