Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. importu i eksportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25 letnim doświadczeniem na rynku Polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie obsługi kontrahentów w kraju i za granicą
    • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie morskim, lotniczym i drogowym
    • Nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień
    • Weryfikacja dokumentacji związanej z obrotem towarowym
    • Przygotowywanie dokumentacji celnej dla celów księgowych
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji, raportowanie pracy

    Wymagania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
    • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Motywującą atmosferę i pracę w młodym zespole
    • Pakiet świadczeń medycznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”