Asystent ds. Importu w Dziale Spedycji Morskiej

  • Poznań, Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Asystent
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • 2019-08-08
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-09-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent ds. importu w dziale Spedycji Morskiej
    Miejsce pracy: Poznań, Gądki (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA

    Jesteś studentem studiów zaocznych związanych z logistyką i chcesz nauczyć się procesów związanych z transportem morskim w firmie, która jest liderem w branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

    ZADANIA I OBOWIĄZKI

    Wsparcie działu importu w codziennych obowiązkach takich jak:
    • Wsparcie w realizacji morskich zleceń transportowych
    • Codzienna współpraca w zespole spedytorów morskich
    • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych
    • Pomoc w archiwizacji dokumentów

    WYMAGANIA

    • Preferowani studenci studiów zaocznych, którzy chcą podjąć dłuższą współpracę - współpraca jest przewidziana w wymiarze 40 godz. w tygodniu (nie tylko w okresie wakacyjnym)
    • Biegła znajomość języka polskiego i dobra języka angielskiego
    • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

    DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

    Kuehne+Nagel jest dużą, stabilną firmą o międzynarodowym środowisku. Współpraca z nami daje szansę na rozwój kompetencji zawodowych i zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w dziale Spedycji Morskiej. Po ukończeniu studiów będziesz mieć możliwość przejścia na stałe zatrudnienie w naszym zespole. Z nami poznasz specyfikę pracy w branży logistycznej w dobrej atmosferze wśród zespołu specjalistów. Jesteś na +?

    O KUEHNE + NAGEL

    Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 82,000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie.

    Kuehne + Nagel jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu. Sprzyjamy różnorodności w naszych zespołach, także w stosunku do osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że mogą Państwo wnieść wartościowy wkład w działalność naszej firmy i czekamy na Państwa aplikację.

    Dofinansowanie
    do prywatnej opieki medycznej
    Prywatne ubezpieczenie na życie
    Zniżki i benefity
    dla pracowników
    do szkoleń i kursów językowych
    Odpowiednie wdrożenie do organizacji
    Praca
    w międzynarodowym środowisku
    Praca w firmie będącej liderem w branży logistycznej