Oferta pracy

Asystent ds. Inwentaryzacji

Netto Sp. z o.o.

  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie magazynu oraz sali sprzedaży do inwentaryzacji zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Zliczanie oraz spisywanie zasobów towarowych sklepu,

  • Obsługa urządzenia PDA.

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne (jasność przekazu w słowie i na piśmie)

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie

  • Bycie graczem zespołowym

  • Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych oraz do pracy poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju

  • Udział w różnych, ciekawych projektach

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Miejsce pracy

Oświęcim i teren województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego