Asystent ds. inwestycji budowlanych

"LINEA" sp. z o.o.O firmie

  • Dopiewiec (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Spółka Linea działająca od 20 lat na rynku deweloperskim

poszukuje kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska:

  • odbiory inwestycji od wykonawców ( przed odbiory)
  • przekazanie lokali klientom
  • monitorowanie i kontrola pracy wykonawców
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • bezpośredni kontakt z urzędami oraz klientami
  • przygotowanie i koordynacja umów na media ( PGNiG, Enea, ZUK, itp.)
  • przygotowanie wniosków i pism w celu realizacji inwestycji
  • ścisła współpraca z działem produkcji oraz  serwisem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę stabilną w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  •  wsparcie zespołu profesjonalistów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy