Asystent ds. Inwestycji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Horizont sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się kompleksową obsługą procesów inwestycyjnych. Realizujemy projekty na terenie Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Węgier i wielu innych. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Zakres zadań:

  • Bezpośrednie uczestnictwo w procesie realizacji projektu
  • Zamawianie i koordynacja dostaw materiałów
  • Weryfikacja kompletności i terminowości dostaw
  • Współpraca z pracowniami projektowymi
  • Tworzenie harmonogramów prac
  • Kontakt z osobami reprezentującymi Inwestora i Wynajmującego
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczej
  • Raportowanie do Kierownika Projektu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (Excel, Word)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Okazję do zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.