Oferta pracy

Asystent ds. IT

ASM SALES FORCE AGENCYO firmie

ASM SALES FORCE AGENCY

Niedźwiedzia 6B

Warszawa

ASM Sales Force Agency jest czołową spółką należącą do grupy kapitałowej ASM GROUP S.A.

Grupa realizuje cele swoich KLIENTÓW na terenie Polski oraz Włoch w ramach kilku linii biznesowych     m.in.: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych.

Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów realizuje kompleksowo projekty ukierunkowane
na zwiększenie sprzedaży i promocję.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Specjalisty ds.IT w codziennych obowiązkach poprzez nadzór nad sprzętem IT, a także wsparcie w tworzeniu systemów informatycznych.

Obowiązki:

  • Pierwsza linia wsparcia dla użytkowników,
  • Instalacje oraz konfiguracje sprzętu,
  • Diagnostyka problemów w działaniu sprzętu oraz sieci,
  • Inwentaryzacja sprzętu IT,
  • Pomoc przy wszelkich pracach działu IT,
  • Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie z zakresu IT,
  • Znajomość systemów MS Windows oraz pakietu Office (obsługa i administracja),
  • Znajomość sieci komputerowych oraz TCP/IP,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub FV,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Kartę Multisport.
Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy