Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Jakości i Laboratorium

  • Gdańsk, Kowale (powiat gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na globalnym rynku, w branżach: motoryzacyjnej, elektronicznej i budowlanej. Stokvis Tapes należy do ITW (Illinois Tool Works) – amerykańskiego przedsiębiorstwa, notowanego na prestiżowej liście Fortune 500. Naszymi klientami są światowi liderzy rynku m.in.: Porsche, Bentley, Jaguar, Volvo i Audi. Naszym międzynarodowym kontrahentom oferujemy dedykowane rozwiązania, z szerokiego zakresu materiałów m.in.: piankowych, klejących, wytłumiających, uszczelniających i izolujących. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

    Opis stanowiska:

    Poszukiwany pracownik będzie pracować w Dziale Jakości oraz Laboratorium badań właściwości materiałów polimerowych. Wykonywane zadania będą związane z dokumentacją techniczną surowców oraz ich badaniami, takimi jak: testy wytrzymałościowe, palność, testy kontroli na wejściu, testy emisyjne, starzeniowe i wiele innych.

    Zakres obowiązków:

    • praca z dokumentacją techniczną materiałów polimerowych,
    • przyjmowanie zleceń na testy laboratoryjne i terminowa ich realizacja,
    • przeprowadzanie pomiarów i interpretacja wyników,
    • interpretacja norm stanowiących podstawę wykonania testów,
    • przygotowywanie raportów i dokumentacji laboratoryjnej,
    • kontrola surowców w trakcie ich przyjęcia,
    • wsparcie działów R&D, Handlowego,
    • współudział w analizie problemów jakościowych w projektach i komponentach wyrobów uruchamianych oraz seryjnie dostarczonych,
    • uczestnictwo w procesie optymalizacji produktu i procesu,
    • współudział w analizie problemów jakościowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe: chemiczne lub fizyczne bądź z zakresu materiałoznawstwa, mile widziane wykształcenie techniczne,
    • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel i innych z pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z normami – warunek konieczny,
    • umiejętność pracy z normami (ISO, EN, DIN itp.),
    • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność oraz odpowiedzialność,
    • zaangażowanie i motywacja do pracy oraz chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym środowisku i zgranym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji zorientowanej na nowoczesne technologie,
    • przyjemne warunki socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej itd.).

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Administratora którym jest Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. ul. Energetyczna 6, 80-180 Kowale, NIP 5851405225, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204603, w tym w szczególności podanych przeze mnie danych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku)".