Oferta pracy

Asystent ds. Jakości

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kowale (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na globalnym rynku, w branżach: motoryzacyjnej, elektronicznej i budowlanej. Stokvis Tapes należy do ITW (Illinois Tool Works) – amerykańskiego przedsiębiorstwa, notowanego na prestiżowej liście Fortune 500. Naszymi klientami są światowi liderzy rynku m.in.: Porsche, Bentley, Jaguar, Volvo i Audi. Naszym międzynarodowym kontrahentom oferujemy dedykowane rozwiązania, z szerokiego zakresu materiałów m.in.: piankowych, klejących, wytłumiających, uszczelniających i izolujących. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja działań związanych z reklamacjami otrzymanymi od klientów oraz zgłaszanymi do dostawców,
  • współudział w analizie problemów jakościowych w projektach i komponentach wyrobów uruchamianych oraz seryjnie dostarczanych,
  • uczestnictwo w procesie optymalizacji produktu i procesu,
  • odpowiedzialność za tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją wymaganą przy zatwierdzeniu nowego wyrobu na rynku motoryzacyjnym (PPAP),
  • zarządzanie bazą IMDS,
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • współudział w pracach związanych z utrzymaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne, materiałoznawstwo, towaroznawstwo),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • umiejętność wykorzystania w praktyce rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy oraz chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności,
  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność oraz odpowiedzialność,
  • dobra znajomość programu Microsoft Excel i innych z pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w przyjaznym środowisku i zgranym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji zorientowanej na nowoczesne technologie,
  • pracę w firmie z wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością i Środowiskiem w branży motoryzacyjnej (ISO 9001, IATF 16949),
  • przyjemne warunki socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej itd.).

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać
za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Administratora którym jest Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. ul. Energetyczna 6, 80-180 Kowale, NIP 5851405225, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204603, w tym w szczególności podanych przeze mnie danych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy