Oferta pracy

Asystent ds. Kadr i Płac

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu Kadr i Płac chcemy zaprosić człowieka, który w ramach codziennej pracy będzie wspierał specjalistów ds. kadr i płac w zadaniach administracyjnych oraz związanych z bezpośrednią obsługą pracowników i zleceniobiorców Wiosny.

• porządkowanie dokumentów kadrowych,

• weryfikacja i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

• udzielanie informacji pracownikom i zleceniobiorcom,

• monitoring i weryfikacja ewidencji czasu pracy,

• przygotowanie raportów i zestawień dla potrzeb działu i organizacji.

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze kadr i HR;

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i organizacja pracy własnej;

  • wysokie umiejętności interpersonalne, budowanie relacji z ludźmi i praca w zespole;

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz łatwość posługiwania się narzędziami online;

  • otwartość na poznawanie i zrozumienie celów oraz specyfiki pracy w NGO;

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zarządzania zasobami ludzkimi i pokrewne;

  • kompetencje zdobyte podczas realizacji własnego projektu społecznego #CENIMYPROJEKTSPOŁECZNYWCV

To oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze ok. 20 godzin tygodniowo, umowa zlecenie

  • możliwość pracy i rozwoju w obszarze kadr i płac

  • pracę w zgranym zespole z ludźmi wyjątkowymi i zaangażowanymi - nasza praca nie jest banalna i bywa trudna, ale zawsze możemy na siebie liczyć i z radością wspólnie świętujemy sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • biuro w centrum Krakowa, przystosowane do obecnych warunków

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy