Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Kadr i Płac

EWL S.AO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • weryfikacja poprawności dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • wparcia Działu Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Kadr i Płac min. 1 rok
  • podstawowa znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja)
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • praca dla jednej z wiodących firm na rynku
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport lub pakiet kafeteryjny
  • plan rozwoju, budżet szkoleniowy i możliwość awansu
  • świetna atmosfera pracy, oparta na partnerskich relacjach
  • nowoczesne, miłe biuro przy dw. Zachodnim w Warszawie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne

W 2020 roku kilkadziesiąt milionów osób przyjechało do UE w poszukiwaniu pracy.

Jesteśmy EWL. W 2020 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obockrajowc znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Zatrudnienie transgraniczne jest skomplikowane i obarczone dużym ryzykiem. Upraszczamy ten proces. Budujemy platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Chcemy zmienić sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa.

W 2021 roku ponad 150 mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą.

Mamy dużo pracy do zrobienia.

Asystent ds. Kadr i Płac, Warszawa