Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Kadr i Płac

Process Solutions Sp. z o.o.

Grzybowska 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki (PIT11, zaświadczenia o zarobkach itd.)

  • przygotowywanie prostych dokumentów kadrowych

  • monitorowanie terminów badań lekarskich/szkoleń BHP oraz wystawianie skierowań na badania/zgłaszanie na szkolenia BHP.

Nasze wymagania

  • jesteś zainteresowana/y pracą w obszarze kadr i płac

  • znasz język angielski na poziomie B1/B2

  • czujesz, że dobra organizacja pracy to Twoja mocna strona

  • lubisz pracę w Excel

  • szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/a się rozwijać

  • jesteś dyspozycyjny/a na pełen etat i możesz w krótkim czasie dołączyć do zespołu

To oferujemy

  • dogodna lokalizacja w pobliżu Ronda ONZ z możliwością dojazu m.in. metrem, WKD

  • umowa o pracę na pełen etat i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kafeteria benefitów (m. in. Karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów)

  • dostęp do platformy językowej – możliwość nauki języka angielskiego

  • nowoczesne systemy i programy do pracy

  • przyjazny proces onboardingu i stopniowe wdrożenie do zadań

  • pracę w zgranym zespole specjalistów i przyjazną, otwartą komunikację

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:30 a 9:30

  • możliwość korzystania z opcji home office do 3 dni w tygodniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • imprezy sportowe

  • warsztaty well-being

  • dodatkowy dzień urlopu, po przepracowaniu min. 6 miesięcy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Process Solutions Sp z o.o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy księgowej, świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe dla Klientów w wielu krajach, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biura zlokalizowane są w 5 państwach Europy Centralnej. W Polsce obecnie zatrudniamy ponad 90 pracowników.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego profilu na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/processsolutionspl/ oraz Instagramie https://www.instagram.com/processsolutionspl/.

Przewiń do profilu firmy