Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi rekrutacyjne, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Zadania:

    • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac bezosobowych;
    • Sporządzanie deklaracji do ZUS ;
    • Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie ich akt osobowych,
    • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
    • Rozliczanie i korespondencja z komornikami

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych;
    • Doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym (mile widziana znajomość programu OPTIMA);
    • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik;
    • Umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu;
    • Mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 200 pracowników;
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
    • Samodzielność w pracy;
    • Niezbędne w pracy narzędzia;
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.