Oferta pracy

Asystent ds. Kadr

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w pracach administracyjnych w Dziale Kadr

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej w tym akt osobowych

  • wsparcie w realizacji Projektów z obszaru tzw. „Twardego HR”

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej do/z Działu HR

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Kadry i Płace, Prawo Pracy, ZZL, Ekonomia)

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • skrupulatności oraz dokładności

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • komunikatywności

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Kadr

To oferujemy

  • doskonałe miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne