Oferta pracy

Asystent ds. Kadr

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji kadrowej pracowników

  • Wsparcie Działu Kadr w codziennych obowiązkach

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego

  • Wsparcie w obszarze BHP (pomoc w organizacji szkoleń, kontrolowanie ważności zaświadczeń BHP)

  • Wystawianie skierowań na badania medycyny pracy, kontrolowanie ważności badań medycyny pracy

  • Opieka nad programem MultiSport w firmie

  • Inne prace administracyjne w Dziale Kadr

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą kadrową pracowników

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • Umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców i znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na okres około 1,5 roku

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dużej firmie produkcyjnej

  • Praca w zgranym zespole specjalistów

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Elastyczne godziny pracy

  • System Home Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy