Oferta pracy

Asystent ds. kadr

Grupa EMC Szpitale

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Częstochowska 31

Ozimek

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z działem kadr w Centrali EMC oraz Działem Administracji Szpitala

  • tworzenie wniosków o zatrudnienie

  • kompletowanie dokumentacji pracowniczej

  • tworzenie zakresów obowiązków dla pracowników we współpracy z bezpośrednimi przełożonymi

  • przygotowanie danych do naliczenia płac

  • zgłaszanie potrzeb rekrutacyjnych

  • nadzór nad szkoleniami pracowniczymi

  • sporządzanie statystyk do Głównego Urzędu Statystycznego oraz Systemu Statystyki w Ochronie Zdrowia

  • tworzenie bieżących zestawień/raportów na potrzeby Dyrekcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość programu Excel

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, skrupulatność i rzetelność w prowadzeniu spraw na stanowisku pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę na pełen etat

  • przyjazne środowisko pracy

O nas

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Rocha w Ozimku poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. kadr