Oferta pracy

Asystent ds. Kadr

Animex Foods Sp. z o.o. ​ Oddział w Szczecinie

  • Pomorska 115B, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Pomorska 115B

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych.

  • Prowadzenie ewidencji i obsługi kadrowej pracowników.

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej.

  • Mile widziana znajomość ustawy o zatrudnianiu cudzoziemców.

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego SAP HR.

  • Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

  • Udział w dodatkowych projektach Działu Personalnego.

  • Doradztwo oraz wsparcie dla kadry managerskiej i pracowników w sprawach pracowniczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (studia kierunkowe mile widziane).

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Umiejętność współpracy i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Terminowość i rzetelność.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

  • Warunek konieczny - znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie C2.

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Bezpłatne szkolenia z zakresu prawa pracy.

  • Zatrudnienie od poniedziałku do piątku w wymiarze 8-godzinnym 8:00-16:00 lub 7:00-15:00.

  • Dołącz do Naszego zespołu a zapewnimy, że będziesz mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju i przyjazną atmosferę.

  • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna LUXMED).

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz wynagrodzeniem wypłacanym zawsze na czas.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy