Oferta pracy

Asystent ds. Kadr

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Kadr na stanowisku:
Nr ref. pracuj/DKA/ZKA

Zadania:

  • Wsparcie Zespołu Kadr w podstawowych czynnościach administracyjnych
  • Realizacja obowiązków pracodawcy w zakresie zatrudniania i prowadzenia dokumentów pracowniczych
  • Obsługa kadrowo-administracyjna pracowników
  • Udzielanie wsparcia menadżerom w sprawach personalnych, z zakresu prawa pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku wraz ze znajomością systemu kadrowo-placowego
  • Podstawy wiedzy z zakresu przepisów prawa pracy, administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych, rozliczania czasu pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i motywacja do pracy
  • Samodzielność i skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w Banku o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych: pakiet prywatnej opieki medycznej, karta wstępu na obiekty sportowe lub zamiennie bilety do kina, program ubezpieczeń grupowych
  • Dogodną lokalizację biura – nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy