Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Kampanii Reklamowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mediacore Sp. z o. o.

    Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się komunikacją reklamową w zakresie mediów ATL i BTL.
    Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek.
    Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

    • współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych (na poziomie planowania i zakupu mediów) we wszystkich typach mediów, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji online
    • pomoc w bieżącej pracy działu Communications, przygotowywanie analiz i zestawień

    Wymagania:

    • umiejętność pracy z liczbami i obszernymi zbiorami danych
    • użyteczna znajomość matematyki pozwalająca na swobodną pracę ze wskaźnikami mediowymi
    • „otwarta głowa” i rozumienie procesów komunikacji marketingowej
    • zainteresowanie światem reklamy, w szczególności internetowej
    • dokładność, odpowiedzialność, chęć rozwoju i zaangażowanie
    • absolwenci lub studenci studiów wyższych (tryb zaoczny)
    • wysoka kultura osobista
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość programów Excel oraz Power Point

    Oferujemy:

    • pracę na cały etat w przyjaznym i kameralnym otoczeniu w komfortowym biurze na warszawskim Bemowie
    • możliwość rozwoju i zdobycia wielu umiejętności z zakresu komunikacji marketingowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
    • możliwość pracy dla znanych i cenionych marek

    Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV
    klikając przycisk APLIKUJ
    UWAGA – W TYTULE WIADOMOŚCI NALEŻY PODAĆ STANOWISKO NA JAKIE BĘDZIE SKŁADANA APLIKACJA.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu przez Mediacore Sp. z o.o. ul. Podmiejskiej 20 (01-498 Warszawa) KRS: 0000363809, NIP: 7010257106, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska Asystent ds. Kampanii Reklamowych oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat).

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

    Informacje o przetwarzaniu danych
    1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Mediacore Sp. z o.o. ul. Podmiejskiej 20 (01-498 Warszawa) KRS: 0000363809 , NIP: 7010257106, e-mail: [email protected]
    2. Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
    3. Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
    4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielenie przez Panią/a zgody.
    5. Dane będą przechowywany do chwili odwołania udzielonej przez Państwa zgody.
    6. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
    7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
    8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).