Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Komunikacji Korporacyjnej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy: Asystenta ds. Komunikacji Korporacyjnej
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Redagowanie oraz tworzenie materiałów komunikacyjnych (biuletyny, newslettery) na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej w aptekach
    • Tworzenie prezentacji wizualnych w Power Poincie
    • Wsparcie przy redagowaniu wewnętrznego magazynu skierowanego do pracowników Centrali i Aptek
    • Wsparcie w tworzeniu strategii komunikacji wewnętrznej dedykowanej farmaceutom
    • Współpraca z innymi działami w Centrali
    • Współpraca z agencjami w zakresie przygotowania materiałów graficznych

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, preferowane: filologia polska, dziennikarstwo oraz pokrewne
    • Umiejętności pisania i redagowania tekstów oraz tworzenia prezentacji
    • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
    • Bardzo dobrej umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
    • Samodzielności, otwartości na nowe rozwiązania
    • Prawa jazdy kat. B

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • Nowoczesną przestrzeń biurową
    • Atmosferę wsparcia i życzliwość
    • Wysokie standardy etyczne
    • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • Dobrą organizację pracy
    • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek