Asystent ds. komunikacji – staż

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 22.02.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego to największa w Polsce i szósta w Europie organizacja sektora kosmetycznego, zrzeszająca ponad 170 firm – czołowych producentów i dystrybutorów kosmetyków, małe i średnie przedsiębiorstwa, dostawców komponentów i usług, laboratoria i firmy doradcze. Związek od 17 lat reprezentuje sektor kosmetyczny wobec wszystkich instytucji, które wpływają na funkcjonowanie tego sektora. Wspieramy firmy sektora kosmetycznego w realizacji wymagań prawnych, w rozwoju eksportu i innych obszarach istotnych dla tego sektora. Praca w Związku to nieustająca podróż pełna ciekawych przygód! To także prestiż i okazja do pracy ze świetnym specjalistami sektora kosmetycznego z całej Polski.

    Asystent ds. komunikacji – staż dla studentów 4 i 5 roku
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

    • Wsparcie komunikacyjne zespołu członkowskiego
      • pisanie komunikatów na www, pism, relacji z wydarzeń, prezentacji multimedialnych
      • promocja wydarzeń Związku
    • Współpraca w zakresie pozyskiwania nowych firm członkowskich, wyszukiwanie nowych podmiotów, tworzenie treści reklamowych
    • Współudział w organizowaniu konferencji, szkoleń, wydarzeń
    • Wsparcie działu członkowskiego we wszystkich zadaniach przez niego realizowanych

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Wykształcenie: student 4 lub 5 roku studiów PR, Marketing, Polonistyka, Zarządzanie lub pokrewne
    • Lekkiego pióra – łatwości wypowiadania się w formie pisemnej
    • Łatwości w poruszaniu się w narzędziach i programach komputerowych
    • Proaktywnej postawy, ciekawości, otwartego podejścia do świata i ludzi, wysokich umiejętności interpersonalnych

    Co będzie dodatkowym atutem?

    • Umiejętność tworzenia grafik komputerowych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Co oferujemy na stanowisku?

    • Płatny staż na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • Elastyczny czas pracy
    • Prestiżowa praca dla jednej z najlepszych organizacji branżowych sektora kosmetycznego w Europie.
    • Praca w zespole pełnym pasji i zaangażowania
    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom